Ben Sizin Kargocunuzum

Türk müzik piyasasının 90’lardaki girişimci ruhlu şarkısı ” Ben Sizin Babanızım ” yaklaşık 20 yıl sonra evrilerek ” Ben Sizin Kargocunuzum ” versiyonuyla yeniden bizlerle. Barbaros Hayrettin Pavarottiye taş çıkartan sesiyle bu kez Bukoli için söylüyor…

Öncelikle hafızamızı tazelemek için Barboros Hayrettin’in Türk Pop Müzik piyasasına kazandırdığı bu ” Ben Sizin Babanızım ” isimli nadide eseri hatırlayalım.

Aradan yaklaşık 20 yıl geçmiş olmasına rağmen formundan, sesinden ve imajından bir şey kaybetmemiş olan Barbaros Hayrettin bu kez yenilikçi teslimat ilkesiyle yola çıkan girişim olan Bukoli reklam filminde yeniden karşımıza çıkıyor. Türkiye’de bulunan pek çok Kargo şirketi ve “kargocu” ile zaman zaman yaşadığımız problemleri dile getirerek artık tökezleyen bu sisteme farklı bir bakış açısı kazandırmak isteyen Bukoli, reklam filmiyle de bu farklı bakış açısını devam ettiriyor. Artık hepimizin kargocusu ünvanını kazanmış olan Barbaros Hayrettin’in yer aldığı reklam filmi Rabarba tarafından hazırlanmış. Geçtiğimiz yıl korku filmi dalında ülke sınırlarını aşan bir üne kavuşan Can Evrenol ise reklam filminin yönetmenliğini yapmış.

Reklam Filminde emeği geçenleri tebrik ediyoruz:
Reklamveren : Bukoli
Reklam Ajansı : Rabarba
Yaratıcı Ekip : Pemra Ataç Açıktan, Murat Yaylagül, Elif Özüdoğru, Volkan Yanık, Ayça Eriş, Şadi Akbudak, Pınar Ergün
Müşteri İlişkileri : Pelin Önal, Murat Yaz, Özde Gırgırlar
Sosyal Medya : Meltem Turan
Strateji : Oğuz Savaşan
Prodüksiyon : Pelin Önal, Duygu Demirkoparan
Yapımevi : Film Colony
Yönetmen : Can Evrenol
Mecra : İnternet