Youtube Rewind ile 2017 Yılını Kutluyor. #YouTubeRewind

YouTube 2017’yılını Rewind Videosuyla kutluyor. Youtube’a göre 2017 yılı aşk, dans ve kahkahayla dolu bir yıl oldu. Bu nedenle Youtube’da en çok tıklanan, en çok izlenen videoların yeniden yorumlamasına dayanan bir senaryoyla Rewind videosunu 6Aralık’da  izleyicileriyle buluşturdu…

Rewind Videosu Youtube logosunun ay tutulması yarattığı görüntüler eşliğinde Stephen Colbert’in ” Youtube Geri Sarmaya Hoşgeldiniz ” anonsuyla başlıyor.  Tanınmış Youtuber’lardan Lele Pons ve Liza Koshy ( Yaklaşık Toplam 18.8 Milyon Abone) yılın en önemli anlarının derlendiği görüntülerin açılışını yapıyor. Luis Fonsi ve Daddy Yankee’nin “Despacito” dansları arka planda oynarken kamera Fonsi’nin tokatıyla sarsılıyor ve kadraj değişiyor. Kendrick Lamar’ın elinde stres çarkıyla karşımıza çıktığı sahneye muhteşem şarkısı “HUMBLE” ile arka planda eşlik ediyor. Video boyunca pek çok ünlü şarkıcı da Youtube’a destek vermiş. ( DJ Khaled , Justin Bieber, Lil Wayne ve Quavo, “Shape Of You”, Ed Sheeran ve “Stay” adlı Zedd & Alessia Cara’nın yer aldığı DJ Khaled  )

YouTube Rewind videosunda  20.000 ülkeden yaklaşık 300 yaratıcı, viral yıldız, müzisyen ve sürpriz konuklar yer alıyor. Video’da yer alan bu kişileri görmek için Youtube birde özel bir web sayfası hazırlamış. Görmek için buraya tıklayın .